DOMOWA INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA

Fotowoltaika to nie tylko ekologia, ale niezależność energetyczna i realna oszczędność. Inwestycja zwraca się maksymalnie w ciągu 5-7 lat i procentuje. Instalacja PV jest odnawialnym źródłem energii, produkuje prąd, nie emitując przy tym CO2 ani spalin. Jest bezobsługowa i odporna na warunki atmosferyczne. Instalacja fotowoltaiczna nie wymaga dużej ingerencji w budynek, na którym ma być zainstalowana.

Przyjmuje się, że instalacja o mocy 6 kWp zbudowana na południowej połaci skośnego dachu wyprodukuje w ciągu roku około 6.000 kWh energii elektrycznej. Skorzystaj z kalkulatora aby zorientować się jakiej wielkości instalacja fotowoltaiczna jest Ci potrzebna.

DOMOWA INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA - ROZWIĄZANIA PRZYSZŁOŚCI JUŻ TERAZ

Do każdego klienta i każdej instalacji mamy indywidualne podejście. Najpierw wspólnie z klientem analizujemy obecne i przyszłe zapotrzebowanie na energię elektryczną oraz dostępną ilość miejsca na moduły fotowoltaiczne. Następnie przygotowujemy koncepcję instalacji i potrzebną konfigurację urządzeń pochodzących od zaufanych producentów i dostawców. Po zaakceptowaniu przez klienta naszej koncepcji i oferty wykonujemy potrzebne prace zwracając szczególna uwagę na estetykę; chcemy by konstrukcja nośna wraz z modułami nie zakłócała architektury budynku. Na końcu robimy instruktaż użytkowania elektrowni fotowoltaicznej i pomagamy złożyć wszystkie potrzebne dokumenty do operatora. Pomimo, że systemy fotowoltaiczne są całkowicie bezobsługowe i bezproblemowe to każda z uruchomionych przez nas instalacji jest systematycznie monitorowana pod względem produktywności i prawidłowości działania.

SPRAWDŹ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

TWOJE OSZCZĘDNOŚCI

0 zł ROCZNIE*

* DLA INSTALACJI O MOCY 5 kWp.

SKONATAKTUJ SIĘ Z NAMI
Loading...

    Kontakt